Teamindeling

NaamPositie
1.Jan van UitertTrainer/Coach
2.Kim BrinkhofSpelverdeler
3.Suzan TutertDiagonaal
4.Ellen SchrijverPasser-loper
5.Marjolein BloklandPasser-loper/Diagonaal
6.Floor NieuwenhuisMidden
7.Sennah van DartelSpelverdeler
8.Melissa LugtenbergPasser-loper
9.Naomi LugtenbergMidden
10.Silke OnlandMidden
11.Nila WeggelaarPasser-loper / diagonaal
12.Meike KoerhuisLibero

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Dinsdag19:15 – 20:15 uur krachttrainingKrachthome
Dinsdag20.15 – 21.45 uur Tijenraan, hal 2, veld C
Donderdag19:30 – 21:30 uurDe Berkte

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Edwin BerkelTrainer/Coach
2.Nienke KoerhuisSpelverdeler
3.Fleur KoerhuisSpelverdeler
4.Kim FakkertPasser loper
5.Dionne BruggemanMid
6. Esly MaatmanPasser-loper/Diagonaal
7.Marja GrollemanLibero
8.Joyce HilbersDiagonaal/Passer-loper
9.Lise KolkmanPasser-loper
10.Simone TemminkPasser-loper/Diagonaal/Libero
11.Elise HutMid
12.Naomi BeltmanMid

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Maandag18:30 – 20:00 uurTijenraan hal 2 veld C
Maandag20.00-20.30 uur krachttrainingKrachthome
Donderdag20.00-21.30 uur Kwintijn veld B

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Edwin BerkelTrainer
2. Monique WellenbergSpelverdeler
3.Jetske Groote WolthaarPasser-loper
4.Aline SieroSpelverdeler
5. Carien VloedgravenPasser-loper
6.Marlies VeldkampPasser-loper
7.Eline MeijerinkMid/Passer-loper
8.Marissa SpoolderMid
9.Jorien MoormanMid
10.Vera JonkerPasser-loper
11.Merle BuseSpelverdeler
12.Demi JansenBuiten
13.Laura Nijboer

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Maandag20:30 – 22.00 uurKwintijn veld A

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Robert BalkTrainer/Coach
2.Madelyne OudhofPasser-loper
3.Lisa GerritsenMid/Spelverdeler
4.Laura JansenPasser-loper/Mid
5.Thara VullinkDiagonaal/Passer-loper
6.Lotte KollemanDiagonaal/Passer-loper
7.Lauri StegemanMid
8.Merel BorgonjePasser-loper
9.Kim van HulzenDiagonaal
10.Moniek Buiskool *meetrainen
11.Steffie Bruggeman *meetrainen

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Maandag19.30 – 21.00 uurCarmel veld A

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.