Teamindeling

NaamPositie
Else van den BergTrainster
Alieke Evers
Néomi Kievietsbosch
Maud Holtmaat
Sarah Hagen
Sophie Bonhof

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Vrijdag18:00 – 19:15 uurTijenraan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
Marja GrollemanTrainster
Femke Groot
Julia Kemper
Pien Gr. Schaarsberg
Veerle Overbeek
Manou Wulff
Roos van Wilsum

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Vrijdag18:00 – 19:15 uurTijenraan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
Jennifer HoltermanTrainster
Femke WispelsTrainster
Femke Hillebrand
Lisa Binnenpoorte
Elin Kloosterman
Vera Willems
Felien Velner

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Vrijdag18:00 – 19:15 uurTijenraan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
Laura NijboerTrainster (maandag)
Peter MaatmanTrainer (maandag)
Bas SlijkhuisTrainer (vrijdag)
Sanne HoltermanTrainster (vrijdag)
Sanne Pronk
Julia Hagen
Veerle Rekveld
Lynn Lammertink
8. Lynn Slijkhuis
Fabian Kieftenbeld

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Maandag19.00 – 20.00 uurCarmel gymzaal
Vrijdag18:00 – 19:15 uurTijenraan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
Laura NijboerTrainster (maandag)
Peter MaatmanTrainer (maandag)
Laura JansenTrainster (vrijdag)
Sven Hulleman
Noor Jonkman
Néomy Ortela
Amber Schutte
Luit Hofman
Sterre Peters
Yaniek de Brie

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Maandag18.00 – 19.00 uurCarmel gymzaal
Vrijdag18:00 – 19:15 uurTijenraan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
Arno BoschTrainer (dinsdag) en coach
Remco Groot BeumerTrainer (dinsdag)
Peter MaatmanTrainer (vrijdag)
Mehriya Sharifi
Mahdi Sharifi
Loes Willems
Sophie Zwartjens
Nienke Bosch
Emily Kerkvliet

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Dinsdag19.00 – 20.00 uurTijenraan hal 2 veld C
Vrijdag18:00 – 19:15 uurTijenraan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
Arno BoschTrainer (dinsdag)
Remco Groot BeumerTrainer (dinsdag)
Laura WispelsTrainster (vrijdag)
Sophie Wentink
Lieke Lugtenberg
Jill Gereke
Amy Groot Beumer
Denise ten Hove

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Dinsdag18.00 – 19.00 uur Tijenraan hal 2 zaaldeel C
Vrijdag18.00 – 19.15 uurTijenraan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.