Teamindeling

NaamPositie
1.Edwin BerkelTrainer/Coach
2.Juulke de Boer
3.Lotte Kolleman
5.Marrit Assink
6.Inge Bril
7.Fleur Roebersen
8.Femke Rienstra
9.Bodil Assink
10.Maud van Duuren

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Donderdag19:45 – 21:15 uurCarmel College Salland

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Irma TemminkTrainer/Coach
2.Cindy Bruggeman
3. Mila Driessen
4. Lieke van Dam
5. Tess Hekking
6. Kim Fakkert
7. Lisa Gerritsen
8. Laura Jansen
9. Anouk Hekking

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Dinsdag18:00 – 19:30 uurBerkte
Donderdag18:25 – 19:55 uurNieuw Tijenraan hal 2

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Ronnie WestenenkTrainer/Coach
2.Nynke Krijt
3.Jennifer Holterman
4.Kyra Westenenk
5.Fleur Kelder
6.Channa Weldhuis
7.Thara Vulink
8.Merel Borgonje
9.Kim van Hulzen
10.Karlijn Achtereekte

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Donderdag18:25 – 19:55 uurNieuw Tijenraan hal 2

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Vacant
Trainer/Coach
2.Lauri Stegeman
3.Laura Booijink
4.Lemay Kogelman
5.Isa Bosman
6.Amber Brekelmans
7.Esmee Dufour
8.Elke van Dartel
9.Madelyn Oudhof
10.Isabel van de Brink

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Woensdag18:15 – 19:45 uurGymzaal ’t Raan

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Hans TutertTrainer/Coach
2.Noa Holtmaat
3.Simone Temmink
4.Janna Willems
5.Marit Havekes
6.Demi Defour
7.Lise Kolkman
8.Jill Kieftenbelt
9.Emma Wispels

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Maandag18:15 – 19:45 uurKwintijn B
Donderdag18:25 – 19:55 uurNieuw Tijenraan hal 2

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Rick SchrijverTrainer/Coach
2.Fleur Holterman
3.Sophie Holterman
4.Femke Wispels
5.Esmee Tuten
6.Sylke Buyvoets
7.Lian Wilmink
8.Sanne Holterman
9. Pien Besselink

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Maandag18:30 – 20:00 uurNieuw Tijenraan hal 2
Woensdag18:15 – 19:45 uurBerkte

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
1.Peter MaatmanTrainer/Coach
2.Ellen Tuten
3.Sanne Boven
4.Maaike Kroes
5.Mina Alsamarrai
6. Hanneke Feenstra
7. Ilja Haye
8. Marit Solen

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Woensdag18:15 – 19:45 uurNieuw Tijenraal hal 2

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.

Teamindeling

NaamPositie
Jeroen GerritsenTrainer/coach
Robin in het Veld
Froukje Schuurman
Meike Gerritsen
Dewi Hollegien
Lynn Rekveld
Nicole Burema
Elize Bonhof

Trainingsinformatie

DagTijdLocatie
Woensdag17.00-18.30De Berkte

Wedstrijdsinformatie

Klik hier voor de meest recente uitslagen en het komende wedstrijdprogramma.